O firmie

Firma Bend Reality Agency powstała w 2010r.

Profil działalności firmy obejmuje trzy niezależne moduły: agencje eventową, zajmującą się produkcją komercyjnych imprez; agencję estradową, zajmującą się świadczeniem usług z zakresu obsługi scenicznej i artystycznej imprez oraz eventów firmowych; menagement artystyczny, oferujący profesjonalne doradztwo, pomoc w rozwoju a także promocję młodych artystów. Połączenie wymienionych obszarów działalności pozwala nam na wszechstronne podejście do organizacji imprez i eventów, daje możliwość szerokiego doradztwa w tym zakresie oraz umożliwia dostosowanie się do potrzeb naszych klientów.

Świadcząc usługi kierujemy się zawsze naszą misja którą jest profesjonalne podejście do zadań przez nas wykonywanych. Aby móc ją realizować firma cały czas rozwija się rozbudowując swoje zaplecze sprzętowe oraz zdobywa nowe doświadczenia i wiedzę.

Do chwili obecnej samodzielnie zorganizowaliśmy kilkanaście róznej wielkości imprez plenerowych oraz mieliśmy przyjemność obsługiwać wydarzenia organizowane przez liczne samorządy, firmy prywatne i duże przedsiębiorstwa. Pracujemy i utrzymujemy także stałe kontakty z wieloma artystami z kraju i zagranicy co pozwala nam być na bieżąco ze zmianiającym się ciągle rynkiem muzycznym.

Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio oraz zapleczem sprzętowym.

Napisz do nas