Management

Zajmujemy się prowadzeniem wykonawców muzycznych, zespołów i dj-i. Doradzam i pomagamy na każdym szczeblu kariery artystycznej począwszy od startu nowego projektu muzycznego a skończywszy na wykonawcach o statusie gwiazdy. Pomagamy odpowiednio ukierunkować artystów tak aby dopasować ich wizerunek i repertuar do aktualnych i przyszłych trendów na rynku muzycznym. Wskazujemy, co robić i w którą stronę iść aby kariera mogła się szybko rozwijać w zgodzie z ich wizją artystyczną.

Jesteśmy zdania, że w obecnych czasach liczy się talent jednak bez znajmomości i kontaktów branżowych osiągnięcie sukcesu trwa bardzo długo. Oprócz szerokiego doradztwa naszym artystom jesteśmy w stanie zapewnić kontakty z producentami i wydawcami zarówno z polski jak i zagranicy, producentami teledysków, fotografami, opiekę medialną, które są niezbędne w rozwoju kariery każdego artysty.

Dbanie o rozwój artystyczny i wizerunek to jedno, wiemy jednak że aby osiągnąć sukces potrzebne są na to środki. Z uwagi na to zajmujemy się zapewnianiem naszym artystom występów na eventach, imprezach, koncertach zarówno w klubach muzycznych jak i dużych imprezach masowych w plenerze.

Dobry i skuteczny Management, który zna rynek muzyczny, wie co to jest PR i umie skutecznie prowadzić artystę to podstawa sukcesu.

Masz talent? Chcesz go rozwijać i osiągnąć sukces? Z nami będzie to łatwiejsze.

Napisz do nas